KALWARYJSKI KLUB SPORTOWY SEIDO JUKU KARATE


Idź do spisu treści

Turniej Sucha Beskidzka 2010

Galeria

Kalwaryjscy SEIDO karatecy wciąż na fali !!!


W dniu 24 kwietnia 2010r Sucha Beskidzka stał się areną wojowników Seido Karate. W tym dniu na hali sportowej w Zespole Szkół im. Walerego Goetla odbył się "Turniej Seido Karate pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka". Turniej został zorganizowany przez Beskidzki Klub Karate z Suchej Beskidzkiej z okazji jubileuszu 20 lat praktykowania karate-do przez Senpai Piotra Michulca 3 Dan i Pawła Michulca 1 Dan. W turnieju uczestniczyły reprezentacje ze wszystkich SEIDO DOJO w Polsce, gościliśmy także przedstawicieli z Australii, USA, Anglii i Niemiec.
Turniej rozgrywano w konkurencji kata i kumite. Sędzią głównym zawodów i gościem honorowym był Jun Shihan Ino Maquirang 6 Dan z Australii, delegowany na turniej przez Kaicho Tadashi Nakamurę. Jun Shihan Ino Maquirang jest szefem Seido Karate w Australii i w Azji. Asystował mu Sensei Darek Lebek 4 Dan z Melbourne z Australii, oraz Senpai Leszek Koch 3 Dan, który na co dzień praktykuje Seido Karate w głównej siedzibie Seido Karate w Nowym Jorku.
Nasi karatecy zaprezentowali niezwykle wysoką formę zajmując czołowe lokaty w poszczególnych konkurencjach. Na szczególne wyróżnienie zasługuje kolega Józef Rozum który po 15-stu letniej przerwie powrócił na matę. Mając 41 lata ponownie stanął na najwyższym podium.


Wyniki zawodników Kalwaryjskiego Klubu Sportowego Seido Juku Karate
KONKURENCJA KATA
I miejsce Monika Kruszecka w kategorii Czarnych pasów
I miejsce Czopek Mariusz w kategorii seniorzy
KONKURENCJA KUMITE ( walka)
I miejsce Rozum Józef kat. kuy seniorzy
III miejsce Jarosław Brózda kat czarnych pasów open
III miejsce Mikołajek Piotr junior do 60kg


Serdeczne gratulacje dla SEIDO karateków OSU!!!


Zapraszamy na zajęcia Seido karate! Instruktor Roman Kruszecki 3 DAN tel. 602 297 863 | seidokalwaria@interia.pl

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego